"INWESTYCJE W KULTURZE" - NITROFILM W GALERII KORDEGARDA
Dodano: 15.03.2011

Do 31 marca 2011 r. w warszawskiej galerii Kordegarda można oglądać wystawę prezentującą najważniejsze inwestycje w kulturze dofinansowane z funduszy unijnych m.in. projekt „Konserwacja i digitalizacja przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej w Warszawie”.

Wystawa w Kordegardzie przedstawia 35 spośród 91 projektów inwestycyjnych, których realizacja została dofinansowana z funduszy europejskich z wykorzystaniem środków Programu Operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko”. Fundusze europejskie zostały przeznaczone na budowę i rozbudowę budynków mieszczących instytucje kultury, szkoły i uczelnie artystyczne oraz projekty z zakresu ochrony dziedzictwa narodowego.

Ekspozycja „Inwestycje w Kulturze” zorganizowana została w ramach kampanii Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury „Kultura się liczy!”.

Galeria Kordegarda

ul. Krakowskie Przedmieście 15/17,
od wtorku do niedzieli
godz.11:00 - 19:00

    Więcej informacji o wystawie:   

 

        
                                
 MAPKA [pdf] >>> 
                                           


Projekt „Konserwacja i digitalizacja przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej w Warszawie” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. 

 

PROJEKT NITROFILM - część 3.
Dodano: 10.03.2011

Powstał kolejny odcinek z cyklu filmów dokumentujących projekt NITROFILM - „Konserwacja i digitalizacja przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej w Warszawie". Trzecia część serii ukazuje realizację i postępy projektu w 2010 roku. Zapraszamy do obejrzenia.Strona Internetowa współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Główny serwis POIiŚ