FILMOTEKA NARODOWA

ul. Puławska 61
00-975 Warszawa
tel. + 48 22 845 50 74
fax + 48 22 646 53 73
e-mail: filmoteka@fn.org.pl

KIEROWNIK PROJEKTU
Włodzimierz Pałka
tel. 22 845 50 74 w. 035
e-mail: wpalka@fn.org.pl

SEKRETARZ PROJEKTU
Anna Olszowska
tel. 22 540 83 35
e-mail: aolszowska@fn.org.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. PRZEDWOJENNEGO ZBIORU FILMOWEGO
Renata Wąsowska
tel. 22 542 10 99
e-mail: rwasowska@fn.org.pl

FILMOGRAF
Michał Pieńkowski
tel. 22 841 66 16 
e-mail: mpienkowski@fn.org.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. DIGITALIZACJI ZBIORÓW FILMOWYCH
Paweł Śmietanka
tel. 22 841 66 16 
e-mail: psmietanka@fn.org.pl

STARSZY KONSERWATOR TAŚMY FILMOWEJ
Marzenna Królak
tel. 22 841 61 61
e-mail: kons_nitro@fn.org.pl

KONSERWATOR TAŚMY FILMOWEJ
Małgorzata Godzisz
tel. 22 841 61 61
e-mail: mgodzisz@fn.org.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ
Grażyna Czapska
tel. 22 542 10 67
e-mail: gczapska@fn.org.pl

STARSZY KSIĘGOWY
Agnieszka Zaorska
tel. 22 845 50 74 w. 339
e-mail: azaorska@fn.org.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Piotr Iwanowski
tel. 22 540 83 33
e-mail: piwanowski@fn.org.pl

SPECJALISTA DS. PROMOCJI I MARKETINGU
Paulina Świątek
tel. 22 845 50 74 wew. 27
e-mail: pswiatek@fn.org.pl

REDAKCJA STRONY INTERNETOWEJ
Aneta Kozłowska
tel. 22 542 10 88
e-mail: akozlowska@fn.org.pl

Współpraca (Nitroblog):

Monika Supruniuk
tel. 22 841 61 61
e-mail: msupruniuk@fn.org.pl

Michał Pieńkowski
tel. 22 841 66 16 
e-mail: mpienkowski@fn.org.pl

 


Strona Internetowa współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Główny serwis POIiŚ